2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Fabryczna
Dodane 23 kwietnia 2024

Doradca klienta/Sprzedawca/Optyk w salonie optycznym

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Sieć salonów optycznych klasy premium – Unique Boutique poszukuje osoby na stanowisko Doradca Klienta/Sprzedawca/Optyk we Wrocławiu.

Praca wymiennie w dwóch lokalizacjach: Wrocław, Galeria Wroclavia i Magnolia Park

- umowa o pracę lub zlecenie

- pełny lub niepełny etat

- praca stacjonarna

- praca od zaraz

Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek) + sobota

Godziny pracy: elastyczny grafik, w godzinach pracy galerii pomiędzy 9:00 a 21:00

System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki

Zakres obowiązków

- obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie

- profesjonalne doradztwo i sprzedaż asortymentu optycznego (okulary słoneczne, oprawy okularowe, szkła okularowe, soczewki kontaktowe)

- realizacja założonych planów sprzedażowych

- czynny udział w eventach marketingowych i sprzedażowych

Nasze wymagania:

- doświadczenie w w branży optycznej

- umiejętność pracy w zespole

- wysoka kultura osobista

- aktywny udział w szkoleniach organizowanych przez pracodawcę

- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- pracę w miłym zaangażowanym zespole

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia, system premiowy

- elastyczne warunki współpracy: umowa o pracę, możliwe jest też zlecenie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy

- szkolenia produktowe i interpersonalne

- możliwość pracy z najnowszymi i najmodniejszymi kolekcjami okularów słonecznych i opraw okularowych

- zapewniamy wdrożenie na stanowisku oraz wsparcie kierownika na każdym etapie wdrożenia

Benefity:

- dofinansowanie zajęć sportowych

- dofinansowanie szkoleń i kursów

- elastyczny czas pracy

- zniżki na firmowe produkty i usługi

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Unique Boutique Sp. z o.o. z siedzibą w: Madalińskiego 17/3, 50-443 Wrocław (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod numerem tel. 50*****97.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 905875958