2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Łódzkie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Opoczno
Dodane 08 kwietnia 2024

Doradca klienta\sprzedawca\kasjer Market Budowlany

Lokalizacja

Opoczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Nowo powstały market budowlany szuka pracowników !

Miejsce pracy: Opoczno, ul. Kolberga 42

Zakres obowiązków

  • Utrzymanie najwyższego poziomu obsługi Klienta;

  • Utrzymanie standardów prezentacji towaru;

  • Konsekwentna realizacja celów sprzedażowych;

  • Dbałość o mienie firmy;

  • Zapewnienie skutecznej komunikacji z klientami;

  • Współpraca z zespołem

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe (w branży DIY – będzie dodatkowym atutem);

  • Umiejętności planowania i organizacji pracy;

  • Zdolności interpersonalne połączone z umiejętnością budowania relacji z klientami;

  • Zorientowanie na wynik;

  • umiejętność obsługi narzędzi informatycznych;

  • Pozytywne nastawienie i entuzjazm.

Oferujemy

  • Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;

  • Ciekawe wyzwania i możliwość współuczestnictwa w dynamicznym rozwoju

  • Wynagrodzenie podstawowe, premiowane

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, wyślij swoje CV

Lokalizacja

Opoczno,

Łódzkie

Łódzkie, Opoczno
ID: 910330850