2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łazy
Dodane 03 kwietnia 2024

Doradca Klienta/Sprzedawca Hurtownia Drewna

Wynagrodzenie

5 700 - 6 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łazy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nasza firma to hurtownia drewna. W tej chwili do naszego oddziału w Łazach koło Warszawy poszukujemy kandydata na stanowisko doradca klienta/sprzedawca.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

  • Stałe godziny pracy poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00 (w sezonie letnim soboty 9:00-12:00)

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

Zakres obowiązków:

  • bezpośredni kontakt z klientem,

  • aktywna sprzedaż naszych produktów,

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność pracy w zespole

  • łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów handlowych.

CV prosimy przesyłać w wiadomości. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Łazy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łazy
ID: 909127376