2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Toruń
Dodane 18 kwietnia 2024

Doradca klienta/Sprzedawca E-PAPIEROSY. Toruń, CH COPERNICUS

Wynagrodzenie

3 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Liquider Poland jest producentem liquidów nikotynowych, baz, premixów oraz liquidów CBD. Sklepy Liquider Store są obecne w całej Polsce.

Aktualnie, w związku z rozwojem sieci sprzedaży detalicznej poszukujemy dwóch osób do pracy w charakterze:

Doradca Klienta - wyspa handlowa

Miejsce pracy: Toruń, CH COPERNICUS

Start pracy: Od zaraz

Jeżeli jesteś e-palaczem lub posiadasz doświadczenie w branży to zaznacz nam to koniecznie w CV lub w wiadomości.

Obowiązki:

- obsługa klientów w punkcie sprzedaży,

- dbanie o obsługiwany lokal, terminowe otwieranie oraz zamykanie dnia pracy,

- obsługa reklamacji oraz dostaw,

- raportowanie działań do kierownika regionu.

Wymagania:

- komunikatywność,

- dyspozycyjność,

- miła aparycja,

- podstawowa znajomość obsługi programów z pakietu MS Office

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta,

- mile widziane doświadczenie w branży elektronicznych papierosów.

Oferujemy:

- umowa zlecenie z możliwością późniejszego przejścia na um. o pracę,

- wynagrodzenie zasadnicze,

- premie sprzedażowe,

- szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,

- elastyczny grafik pracy (praca w 2 os. zespole)

Praca idealna dla osoby uczącej się, szukającej dodatkowego zajęcia.!

Osoby zainteresowane współpracą proszę o przesłanie CV za pośrednictwem portalu olx. Proszę podać informację czy posiada Pan/Pani wiedzę w zakresie e-papierosów.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 712768545