2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Psie Pole
Dodane 10 kwietnia 2024

Doradca klienta/Sprzedawca działu ogród

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Grupa Kapitałowa HORTICO SA jest podmiotem z ponad 30-letnią historią gospodarczą, zatrudniamy około 300 osób. Poprzez sieć własnych hurtowni zajmujemy się zaopatrzeniem w artykuły ogrodnicze profesjonalnych producentów, centrów ogrodniczych, sklepów ogrodniczych, sieci handlowych. Współpracujemy z dostawcami z całej Europy. Posiadamy odbiorców zarówno w kraju jak i za granicą m.in. w Ukrainie, w Rumuni i na Litwie. Prowadzimy 3 własne centra ogrodnicze, 3 markety budowlane PSB Mrówka, jesteśmy właścicielem firmy nasiennej PNOS w Ożarowie Mazowieckim i OGROFOL Sp. z o.o. Wdrażamy nowe technologie upraw ogrodniczych. Jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży ogrodniczej oraz jedynym notowanym na Rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej informacji o naszej Spółce można znaleźć na stronie internetowej www.hortico.pl.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Sklep PSB Mrówka, Psary, ul. Główna 1 C

Opis stanowiska

·      kompleksowa obsługa Klienta na Sali sprzedaży,

·      dbałość o ekspozycję i sprzedaż towarów oraz o wizerunek marki,

·      profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

·      współpraca z pozostałymi działami,

·      zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie.

Wymagania do pracy :

·        mile widziane doświadczenie i wiedza ogrodnicza,

·        umiejętność swobodnej pracy z klientem i jego obsługa,

·        posiadanie aktualnego szkolenia z ŚOR będzie dodatkowym atutem,

·        zaangażowanie, samodzielność, chęć do nauki,

·        dobra organizacja pracy,

·        komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

·        zapał i energia,

·        dyspozycyjność (praca zmianowa i w weekendy).

Oferujemy:

·        zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·        system premiowy,

·        pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie grupowe),

·        możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,

·        pełny pakiet szkoleń (szkolenia produktowe oraz technik sprzedaży),

·        przyjazną atmosferę i pracę w młodym zespole.

Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV poprzez formularz OLX.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO S.A. i rekrutacje.com.pl Robert Lizak dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 910821522