2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wrocław
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Fabryczna
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca klienta - sprzedawca

Wynagrodzenie

4 200 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

Praca na stanowisku specjalisty do spraw sprzedaży - doradcy klienta obejmuje następujące czynności:

  • zamawiania i przyjmowanie dostaw towarów,

  • sprzedaż towarów w naszym sklepie specjalistycznym,

  • wysyłanie towarów do klienta poprzez firmy kurierskie,

  • doradztwo techniczne i sporządzanie ofert,

  • odbieranie telefonów i maili oraz bezpośredni kontakt z klientem.

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie minimum średnie, dobra znajomość obsługi komputera, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.

    • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego i wykształcenie techniczne.

    To oferujemy

    Stałe zatrudnienie w przyjaznej firmie, dodatek urlopowy raz w roku i możliwość rozwijania wiedzy technicznej budowlanej oraz nawiązania kontaktów ze specjalistami w branży.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 873781397