2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 06 maja 2024

Doradca Klienta / Specjalista ds. sprzedaży - Wyspa Handlowa GSM

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma As Game & GSM poszukuje pracownika na stanowisko: doradca klienta / specjalista ds. sprzedaży na wyspie handlowej we Wrocławiu na ulicy Słubickiej 18. Nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy szkolenie, za które wypłacamy pełne wynagrodzenie. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17. Możliwość pracy na cały etat lub na 1/2 etatu.

Zakres obowiązków:

-profesjonalna obsługa klientów

-sprzedaż akcesoriów GSM, telefonów, gier i konsol

-bieżące raportowanie sprzedaży

-dbanie o ekspozycję i utrzymywanie miejsca pracy w czystości

-budowanie pozytywnych i trwałych relacji z klientem

Wymagania:

-łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich

-motywacja do pracy

-dobra organizacja pracy

-dyspozycyjność

Oferujemy:

-stawka 27,70zł/h

-premie sprzedażowe już od pierwszego miesiąca pracy

-możliwość rozwoju zawodowego

-umowę zlecenie

-pracę na cały etat lub 1/2 etatu

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 916432674