2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Włochy
Dodane 10 kwietnia 2024

Doradca klienta / Specjalista do spraw sprzedaży

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Window Films

Strona internetowa: windowfilms.pl

Aleje Jerozolimskie 200

02-486 Warszawa

Jesteśmy firmą, która zajmuje się sprzedażą folii do szyb oraz narzędzia do montażu.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

DORADCA KLIENTA / SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY

OBOWIĄZKI:

  • sprzedaż oraz profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów firmowych osobiście w biurze, przez telefon, przez maila oraz inny sposób komunikacji

  • wprowadzanie danych do systemu elektronicznego

  • aktywny rozwój sprzedaży poprzez pozyskiwanie klientów biznesowych z segmentu małych i średnich

  • pomóc we współpracy z różnymi biurami itd. w sprawach firmy

  • obsługa urządzeń biurowych, takich jak komputer, drukarka

WYMAGANIA:

  • komunikacja i umiejętne pisanie w języku polskim

  • doświadczenie w obsłudze klienta

  • komunikatywność

  • obsługa MS Office oraz Photoshop (podstawowa znajomość)

OFERUJEMY:

  • szkolenia wstępne

  • komfortowe warunki pracy

  • pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku (08.00-16.00)

  • pracę w oparciu o umowę o pracę (2 miesiąc - umowa zlecenie)

  • wynagrodzenie od 5500 zł brutto

  • szansę rozwoju oraz możliwość awansu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 910749952