2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rzeszów
Dodane 09 kwietnia 2024

Doradca Klienta Sklep TEFAL Galeria Garffica Rzeszów

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Tefal Store to jedna z pierwszych sieci sklepów w Polsce, która pracuje w modelu turkusowym. Na co dzień ułatwiamy codzienność naszych konsumentów dostarczając do ich domów sprzęty małego AGD, takich marek jak Tefal, Krups, WMF, Rowenta. To co nas wyróżnia to stworzona przez nas filozofia DBAM oraz niestandardowa obsługa dla naszych klientów. DBAM to sposób troszczenia się o potrzeby naszych pracowników i klientów. To relacja oparta na wartościach takich jak szacunek, empatia, uczciwość, pracowitość i uśmiech, który nam towarzyszy każdego dnia. DBAM to sposób pracy, w którym każdy pasjonat i wizjoner znajdzie swoje miejsce.

Twój zakres obowiązków

W tej roli będziesz DBAĆ o:

  • budowanie trwałych relacji z Klientami zgodnie z filozofią legendarnej obsługi klienta

  • aktywną sprzedaż naszych produktów

  • utrzymywanie kluczowych wskaźników sprzedaży na wymaganym poziomie (monitorowanie wyników zespołu)

  • zapewnienie przestrzegania procedur wewnątrzfirmowych

Nasze wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • ważni są dla Ciebie ludzie i relacje z nimi,

  • masz odwagę, żeby proponować nowe rozwiązania i wdrażać swoje pomysły,

  • jesteś odpowiedzialny/na i można na Tobie polegać

  • nie są Ci obce takie pojęcia jak: P&L, visual marchendising, reklamacje, dostawy, wystawianie faktur, zamknięcie dnia

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 910500984