2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Targówek
Dodane 14 maja 2024

Doradca Klienta, SHOWROOM JEGER

Wynagrodzenie

5 400 - 8 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów,

  • Nawiązywanie długofalowych relacji z nowo pozyskanymi klientami,

  • Doradztwo, dobór produktów z oferty Jeger,

  • Przygotowywanie ofert sprzedaży,

  • Koordynowanie działań prowadzących do finalizacji ofert oraz obsługa posprzedażowa,

  • Realizacja wyznaczonych celów i raportowanie swoich działań,

  • Budowanie dobrego wizerunku firmy,

  • Dbanie o estetykę i wygląd Salonu Jeger zgodnie ze standardami firmy,

  • Obsługa kasy fiskalnej.

Nasze wymagania

  • Orientacja na wynik,

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność szybkiego uczenia się,

  • Gotowość do pracy zmianowej.

To oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Wynagrodzenie obejmujące podstawę oraz prowizję zależną od wyników sprzedaży,

  • Możliwości rozwoju w postaci szkoleń, udziału w targach,

  • Możliwość uzyskania dodatkowych benefitów (karta Multisport),

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 918288758