2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Pobiedziska
Dodane 09 maja 2024

Doradca klienta - Santander Bank Polska, Placówka Partnerska

Lokalizacja

Pobiedziska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Główne zadania:

  • sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku

  • obsługa Klientów w zakresie operacji gotówkowych i bezgotówkowych

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych

  • odpowiedzialność za kompletność i poprawność prowadzonej dokumentacji

  • nawiązywanie kontaktu telefonicznego i dbanie o relacje z klientami placówki

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku

Wymagania:

  • doświadczenie w bezpośredniej i telefonicznej obsłudze Klienta

  • umiejętność w pozyskiwaniu Klienta

  • umiejętność budowania długofalowych relacji

  • wykształcenie min. średnie

  • zaangażowanie, pozytywna energia i otwartość

  • pomysłowość i kreatywność

  • silna motywacja i skuteczność w realizacji celów

  • umiejętności w zachowaniu spokoju w stresujących sytuacjach

  • zdolności komunikacyjne

  • punktualność i obowiązkowość

Oferujemy:

  • umowa o pracę, stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie za sprzedaż (miesięczne)

  • bezpłatne szkolenia organizowane przez Bank (adaptacyjne i podnoszące kwalifikacje)

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • gotowe stanowisko do pracy

  • oferta produktowa Banku na promocyjnych warunkach

Lokalizacja

Pobiedziska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Pobiedziska
ID: 666518306