2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Beata Partyka
Dodane 22 kwietnia 2024

Doradca klienta salonu jubilerskiego YES/Verona w Krakowie

Wynagrodzenie

27,70 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

Powiedz YES nowym wyzwaniom!

Sobieski Crown sp .z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko doradcy klienta do salonów jubilerskich YES/VERONA zlokalizowanych w Krakowie

Twój zakres obowiązków :

*obsługa klienta, doradztwo produktowe - prowadzenie sprzedaży w salonie

*dbałość o wizerunek salonu i osiągane przez niego wyniki sprzedaży

*współpraca w ramach zespołu danego salonu i wykonywanie wszystkich prac związanych z jego funkcjonowaniem, w tym :

  • przygotowywanie zamówień

  • dbanie o ekspozycje biżuterii i zegarków

  • odbiór dostaw towarowych i wprowadzanie ich do sprzedaży

  • obsługa sklepowych programów komputerowych, kasy fiskalnej i innych urządzeń do prowadzenia sprzedaży

  • komunikowanie się z centralą i prowadzenie wymaganego raportowania

  • archiwizowanie dokumentów księgowych i przekazywanie ich dekadowo do centrali

  • wykonywanie prac porządkowych

Nasze wymagania :

·       doświadczenie w Sprzedaży Detalicznej /Obsłudze Klienta,

·       wysokie zdolności komunikacyjne

·       entuzjazm i inicjatywa w podejmowaniu działań

·       wysoka kulturą osobista

·       znajomość branży biżuterii i zegarków ( mile widziane )

·       doświadczenie w pracy w sieciach handlowych (mile widziane)

Oferujemy :

·       pracę dla rozpoznawalnej marki w otoczeniu ciekawych i innowacyjnych wzorów biżuterii

·       szkolenia sprzedażowe i produktowe , wspomagające rozwój Twoich kompetencji

·       atrakcyjne zniżki na biżuterię YES i marki zegarkowe będące w ofercie salonu

·       współpracę z profesjonalistami z branży

·       możliwości rozwoju umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji

ekspozycji

·   możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub umowę zlecenie w wymiarze do uzgodnienia pełny etat lub 1/2 etatu

·       atrakcyjny, zespołowy system premiowania - powiązany z osiąganymi wynikami sprzedażowymi, średnie miesięczne wynagrodzenia netto z przedziału : 3500-4500 PLN

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych

osobowych, przez: YES Biżuteria S.A z siedzibą przy ul. Świerzawska, 1 60-321

Poznań oraz Sobieski Crown sp. z o.o.- Partnera YES , którzy staną się ich

Administratorem, " w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z

przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27

kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem

danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia

dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 4.05.2016 r.). Oświadczam, że

zapoznałem się ze szczegółową informacją dostępną pod adresem

yes.pl/polityka-prywatności jak chronione będą moje dane oraz jakie przysługują

mi prawa i jestem świadomy, że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne, jak

również, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie,

przy czym cofnięcie zgody jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w

procesie rekrutacji realizowanym przez Sobieski Crown sp. z o.o.

· Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 803315312