2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubuskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gorzów Wielkopolski
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca Klienta Salon Yes Nova Park- 1/2 etatu

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Poszukujemy kandydatów do pracy na 1/2 etatu na stanowisku Dorada Klienta w Salonie Yes w Nova Park w Gorzowie Wlkp.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • aktywna sprzedaż i obsługa Klienta

  • dbanie o estetykę i wygląd Salonu zgodnie ze standardami firmy

  • dbanie o wysoką jakość ekspozycji biżuterii

  • obsługa kasy fiskalnej

  • aktywna obsługa procesu reklamacji

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży/obsłudze Klienta

  • wysokie zdolności komunikacyjne

  • entuzjazm i inicjatywa w podejmowaniu działań

  • wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży jubilerskiej

  • doświadczenie w pracy w sieciach handlowych

Oferujemy:

  • pracę na 1/2 etatu

  • wynagrodzenie podstawowe+ premia od wyników sprzedaży

  • możliwość szkoleń produktowych i sprzedażowych

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie Cv poprzez aplikację. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 905736134