2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Wieliczka
Dodane 23 kwietnia 2024

Doradca klienta / Salon wyposażenia wnętrz

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wieliczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Aplikuj już dziś na stanowisko Doradcy Klienta w salonie kamienia naturalnego Kamiennewnetrza.pl.

Kamienne Wnętrza od 4 lat prężnie działa w branży importu i dystrybucji kamienia naturalnego takiego jak płytki granitowe, marmurowe, z łupka oraz forniry kamienne. Salon sprzedaży znajduje się w miejscowości Zborczyce, Gdów.

Jeśli posiadasz doświadczenie lub masz ochotę pracować w młodym zespole, prężnie rozwijającej się firmie oraz mieć realny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa… aplikuj do nas ! :)

Co oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub samozatrudnienie,

  • wynagrodzenie podstawowe 4500-5500 zł brutto na START + wynagrodzenie premiowe uzależnioną od osiąganych wyników,

  • możliwość rozwoju osobistego, szkolenia produktowe i kompetencyjne,

  • świetną atmosferę w miejscu pracy,

  • pełny program szkoleniowy umożliwiający wdrożenie w produkt i specyfikę rynku,

  • dużą samodzielność i realny wpływ na rozwój firmy,

  • potrzebny do pracy sprzęt — telefon, komputer

  • pracę od pon-pt w godzinach 9-17 oraz sporadycznie dyżury w sobotę od 10-13

Obowiązki

  • kompleksowa obsługa Klienta w salonie firmy,

  • aktywna sprzedaż oferty produktów i usług,

  • rozwijanie długotrwałych relacji z Klientami,

  • współpraca z architektami,

  • podejmowanie działań mających na celu pozyskiwanie nowych Klientów,

  • efektywna realizacja założonych celów,

  • dbałość o wizerunek Firmy,

  • dbałość o utrzymywanie odpowiednich standardów ekspozycji towaru.

Wymagania

  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta,

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • umiejętność organizacji pracy własnej,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie, inicjatywa,

  • nastawienie na efekty, wyniki i sukces,

  • pozytywne nastawienie i dynamizm w działaniu,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 746022856