2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubuskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gorzów Wielkopolski
Dodane 12 kwietnia 2024

Doradca Klienta - Salon Meblowy BRW w Gorzowie Wlkp.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

Jako Doradca Klienta/Sprzedawca w Salonie Meblowym Black Red White w Gorzowie Wielkopolskim będziesz odpowiedzialny za Obsługę Klient. Dzięki tej pracy będziesz mógł wykazać się swoimi zdolnościami interpersonalnymi, przyjaznym podejściem do ludzi oraz doświadczeniem w sprzedaży i organizacji pracy.

Przed Tobą ciekawe wyzwania, a wśród nich:

·     możliwość dzielenia się swoim doświadczeniem i wiedzą podczas obsługi klienta,

·    dopasowanie oferty do oczekiwań klienta,

·     sprawna rejestracja oraz obsługa zamówień i płatności,

·     współtworzenie i dbanie o pozytywny wizerunku firmy,

. współorganizacja pracy Salonu i magazynu

·     praca od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-19:00, 2 x sobota 10:00-15:00

Wymagania:

Oczekiwania

Jesteś odpowiednim kandydatem, jeżeli:

·      jesteś zainteresowany pracą,

·      umiesz nawiązywać i budować dobre relacje z innymi,

·      masz pozytywne nastawienie do ludzi,

·      jesteś osobą efektywną w działaniu i dbasz o wysoki standard swojej pracy,

·      chcesz się rozwijać i osiągać sukcesy.

. mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

·      zapewnimy Ci umowę o pracę,

·      stabilność zatrudnienia,

·      dbamy o dobór ciekawych osobowości tworzących nasz zespół,

·      poczujesz się pewnie dzięki wieloletniemu istnieniu i doświadczeniu firmy,

·      wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy.

Na CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Emka Meble Sp. z o.o. Sp.k. w procesie rekrutacji na stanowisko pracownika w tej spółce, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż podanie przeze mnie moich danych osobowych we wskazanym procesie rekrutacyjnym jest dobrowolne.”

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Emka Meble Sp. z o.o. Sp.k. w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych w tej spółce.”

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 662453880