2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łódź
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 11 czerwca 2024

Doradca Klienta - przyjmujemy BEZ DOŚWIADCZENIA! Atrakcyjne zarobki!

Wynagrodzenie

9 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z rozwojem firmy szukamy energicznej, ambitnej osoby, która chciałaby poszerzyć swoją karierę zawodową o kolejne doświadczenie.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, lubiącą wyzwania to ta oferta jest z pewnością dla Ciebie. Praca polega na pomaganiu w uzyskaniu dotacji rządowej m.in. w programie Czyste Powietrze.

Poszukujemy osób z całego województwa Łódzkiego.

Wymagania:

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Samodzielność w zarządzaniu formalnościami i dokumentacją

  • Wysokie zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Gotowość do pracy w terenie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z klientem

  • Prawo jazdy kat. B, jednak nie jest niezbędne

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami

  • Przeprowadzanie prezentacji oferty Odnawialnych Źródeł Energii i doradctwo w zakresie rozwiązań energooszczędnych

  • podtrzymywanie pozytywnego wizerunku i firmy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie za osiągane cele

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

  • pracę w niezwykle przyjaznym i wspierającym zespole

  • Szkolenia produktowe i wsparcie w codziennej pracy

  • Niezapomniane wydarzenia integracyjne i dobra zabawa

Jeśli jesteś gotowy do podjęcia wyzwania, które łączy zarówno wysokie zarobki, jak i dynamiczny rozwój kariery, wyślij swoje CV

Nie czekaj! Dołącz do nas i razem zmieniamy świat na lepsze, jednocześnie budując swoją stabilną przyszłość!

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 919856344