2. Praca
  3. Franczyza / Własna firma
  4. Franczyza / Własna firma - Śląskie
  5. Franczyza / Własna firma - Będzin
  6. Franczyza / Własna firma - Śródmieście
Dodane 09 czerwca 2024

Doradca klienta - Przedstawiciel handlowy / Szkolimy od podstaw

Wynagrodzenie

4 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Będzin, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Jeśli w Twoim obecnym miejscu pracy: nie odpowiada Ci sztywna atmosfera i brak elastyczności. Poszukujesz rozwoju lub po prostu masz apetyt na większe pieniądze.

Masz żyłkę do handlu? Jesteś osobą odpowiedzialną , zaangażowaną, posiadasz dobrą organizacje pracy? - doczytaj do końca ogłoszenie !

Poszukujemy:

Przedstawiciela handlowego – Eksperta energetycznego

NIE WYMAGAMY WKŁADU WŁASNEGO ANI WEKSLI!!!

Zajmujemy się niezależnym doradztwem energetycznym i gazowym. W branży jako Broker Energetyczny działamy profesjonalnie i doradzamy przedsiębiorcom, by maksymalnie obniżyć koszty energii elektrycznej oraz gazu. Optymalizujemy koszty dystrybucji oraz wybieramy najlepszą możliwą ofertę po cenach giełdowych.

Jakie będą Twoje zadania?

- Aktywne pozyskiwanie klienta (telefon, kontakt bezpośredni lub rekomendacje),

- Przeprowadzanie spotkań handlowych (w firmie klienta lub zdalnie)

- Sprzedaż (jest pokłosiem powyższych aktywności)

- Opiekę nad pozyskanymi klientami

Co oferujemy?

- Miesięczne szkolenie wstępne (produkt i model sprzedaży)

 - Wsparcie opiekuna  - otrzymasz wsparcie na każdym etapie procesu sprzedaży, wspólne odbywanie spotkania.

- Dostęp do specjalistów produktowych, trenerów sprzedaży i asystentki

- Wysokie wynagrodzenie -  Prowizja (najwyższa na rynku)

- Elastyczny, hybrydowy model pracy, który umożliwia optymalne wykorzystanie czasu,

- Wyjazdy integracyjne dla najlepszych (krajowe i zagraniczne)

- Dostęp do benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)

- Sprawdzony koncept handlowy na stabilny biznes,

Oczekujemy:

- Zaangażowania i samodzielności w działaniu,

- Zorientowania na potrzeby Klienta,

- Umiejętności obsługi komputera,

- Gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

- Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w handlu,

Jeśli uważasz, że oferta Cię zainteresowała, nie zwlekaj z wysyłką swojego CV!

Wspólnie możemy więcej - zapraszamy do współpracy!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Będzin, Śródmieście
ID: 919393160