2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Janki
Dodane 19 kwietnia 2024

Doradca klienta/Przedstawiciel Handlowy poszukiwany!!!

Lokalizacja

Janki

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

1.     Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie: podstawa + prowizja;

  • Szkolenia wewnętrzne i pełne wsparcie techniczne;

  • Zadaniowy czas pracy;

  • Dedykowany i ciągle rozwijany system CRM, który ułatwi Ci pracę.

  • Pracę w firmie o wspaniałej atmosferze;

  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole;

  • Pracę stacjonarną w świetnym biurze,

2.     Zakres obowiązków:

·        Obsługa leadów sprzedażowych;

·        Oferowanie i sprzedaż Klientom produktów i usług znajdujących się w ofercie firmy, ze szczególnym naciskiem na usługę budowy domu jednorodzinnego;

·        Budowa i utrzymywanie długotrwałej, opartej na zaufaniu i współpracy, relacji z Klientami;

·        Kontakt z Klientami poprzez: spotkania osobiste, komunikatory internetowe i telefon

·        Wykorzystywanie całego potencjału różnych działów Spółki (marketing, kosztorysy, dział techniczny, inni Doradcy Techniczno -Handlowi);

·        Planowanie i raportowanie z bieżących działań w systemie CRM

3.     Wymagania konieczne:

·        Doświadczenie w pracy jako handlowiec oraz udokumentowane sukcesy sprzedażowe w poprzednich miejscach pracy- warunek konieczny

·        Pozytywna osobowość, umiejąca wywierać wpływ na ludzi;

·        Umiejętność budowania i utrzymywania wysokiej jakości relacji z Klientem;

·        Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz komunikatywność;

·        Silna motywacja do uzyskiwania wysokich dochodów;

·        Wykształcenie średnie/wyższe;

·        Duże zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu,

Lokalizacja

Janki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Janki
ID: 912931408