2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Mokotów
Dodane 03 kwietnia 2024

Doradca Klienta/Promotor Marki nawet 40zł netto!

Wynagrodzenie

40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

OPIS

Promotor marki UBER – stałe zlecenie

Zakres obowiązków:

- wsparcie Klientów lotniska w zakładaniu aplikacji i zamawianiu przejazdów;

- sprzedaż przejazdów z użyciem kasoterminali;

- raportowanie wyników w systemie online;

Wynagrodzenie podstawowe: 30 zł netto/h + premia

Zlecenie zmianowe w godzinach: 7-15 lub 15-23 /7 dni w tygodniu

Grafik ustalany na cały miesiąc

Kogo szukamy?

- pełnoletnich osób nie bojących się rozmów z Klientami;

- godnych zaufania, profesjonalnych, o nienagannej prezencji;

- dobrze mówiących w języku angielskim /praca na lotnisku Chopina Warszawa

- mile widziane osoby energiczne, komunikatywne, potrafiące profesjonalnie obsłużyć klienta, zweryfikować jego potrzeby, otwarte i przebojowe

Oferujemy:

- terminowe wypłaty;

- profesjonalny strój;

- szkolenia z aplikacji i pracy na lotnisku;

Zapraszam do składania CV!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 909173306