2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Warszawa
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Praga-Północ
Marcin
Dodane 22 kwietnia 2024

Doradca klienta - Praga-Północ

Wynagrodzenie

6 000 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Jesteśmy liderem technologicznym w branży, ale mamy świadomość, że nowoczesne technologie nigdy nie zastąpią prawdziwej rozmowy. W biznesie opieramy się na relacjach i zrozumieniu potrzeb drugiego człowieka. Dlatego doradcy ubezpieczeniowi będą nam potrzebni ZAWSZE.

Twój zakres obowiązków:

·      Poszukiwanie nowych klientów – indywidualnych oraz firmowych – w celu powiększania portfela klientów.

·      Cykliczne potkania z klientami oraz stały kontakt telefoniczny – pamiętaj, dialog to u nas podstawa.

·      Realizowanie celów sprzedażowych – czyli zarabianie poprzez pomaganie.

·      Obsługiwanie portfela klientów oraz dopasowywanie oferty do ich potrzeb.

To oferujemy:

  • Max! Czyli ile… ? Sprawdź! Oprócz dochodu podstawowego oferujemy premię bez górnego limitu.

  • Twój przychód oparty będzie o wysoką część stałą oraz atrakcyjny system prowizyjny (wynagrodzenie w przedziale 6 000 – 16 000 zł).

·      Możesz liczyć na realne możliwości rozwoju już od samego początku. Zakładamy, że nie musisz wszystkiego wiedzieć od razu. Podpowiemy co i jak, nawet w kwestii pozyskiwania klientów.

·      Zapomnij o sztywnych ramach, bo czas Twojej pracy będzie elastyczny. Grafik dopasowujesz do swojego życia prywatnego. Nie na odwrót.

·      Praca w biurze czy w domu? To Ty podejmujesz decyzję – działamy hybrydowo.

·      Poza wynagrodzeniem zapewniamy prywatne ubezpieczenie medyczne, kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe, programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe.

·      Z nami nie będziesz stać w miejscu – możesz się rozwijać i w przyszłości objąć stanowisko Menedżera Zespołu Sprzedaży.

U nas bazę klientów pomoże Ci skompletować Twój manager. Za to na starcie wymagamy od Ciebie:

·      Wykształcenia min. średniego.

·      Daru przekonywania.

·      Przedsiębiorczości, zaangażowania i nastawienia na realizację celu.

·      Otwartości na współpracę w oparciu o umowę B2B.

·      Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta. (Ale jeśli masz wszystko, co wymieniliśmy wyżej, to zapewnimy Ci odpowiednie narzędzia i szkolenia, które przygotują Cię do tego zawodu!)

Brzmi dobrze? Aplikuj ... A jeśli potrzebujesz dodatkowej zachęty, to przeczytaj nasz poradnik dla początkujących Doradców.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 720660711