2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Krzyki
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca Klienta- praca w biurze

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Opis

Szukamy ambitnej osoby do pracy w firmie ubezpieczeniowej.

Twoje zadania:

-realizacja planów sprzedażowych,

-obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy,

-przyjmowanie gotówkowych i bezgotówkowych wpłat ubezpieczeń,

-utrzymywanie długofalowych relacji z klientem,

-budowanie portfela klientów.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

-jesteś otwarty i łatwo nawiązujesz kontakty,

-posiadasz praktyczną znajomość technik sprzedaży,

-znasz pakiet Ms Office,

-ukończyłeś studia wyższe,

-mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży.

Co możemy Ci zaoferować:

-umowa o pracę,

-atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + prowizja),

-praca od poniedziałku do piątku,

-profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,

-opieka medyczna,

-program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe,

-benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe.

W razie pytań zapraszam do kontaktu poprzez wiadomość na olx.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 914128736