2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca Klienta – wyspy handlowe (Posnania, Avenida)

Wynagrodzenie

30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Dołącz do zespołu wiodącej marki turystycznej w Polsce!

Holiday Park & Resort uruchamia nowy projekt sprzedażowy - otwieramy stoiska w największych galeriach handlowych.

Miejsce pracy: Wyspa handlowa (Poznań) – Galeria Posnania, Galeria Avenida

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż produktów i usług z oferty Holiday Park & Resort klientom centrum handlowego

  • Poszukiwanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów

  • Przedstawianie atrakcyjnych ofert pakietowych

  • Prezentowanie korzyści i atrakcji związanych z wypoczynkiem w resortach

  • Ewidencjonowanie i raportowanie wyników sprzedażowych

  • Budowanie dobrego wizerunku marki

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży do klienta indywidualnego

  • Preferowana dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin

  • Dostępność do pracy w soboty i niedziele handlowe

  • Umiejętność prowadzenia rozmów w swobodny sposób z dbałością o wysokie standardy komunikacji

  • Umiejętność szybkiego budowania relacji

  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Komunikatywność, otwartość, elastyczność

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie z perspektywami rozwoju w strukturach sprzedażowych sieci Holiday Park & Resort

  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie w formie podstawy oraz comiesięcznej prowizji od sprzedaży

  • Wzrost stawki podstawowej od 4 miesiąca współpracy

  • Szkolenie produktowo-sprzedażowe oraz wdrożenie do pracy

  • Narzędzia niezbędne do realizacji celów

  • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, zniżki na studia)

  • Program poleceń pracowników, dzięki któremu można otrzymać dodatkowe wynagrodzenie za rekomendacje osób do pracy w firmie

  • Firmowe spotkania integracyjne

  • Cykliczne akcje oraz okolicznościowe konkursy i wydarzenia dla pracowników

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV poprzez link: system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=654b8d51c1244f2db18ba5a37755e4b1

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 912379564