2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Kujawsko-pomorskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Włocławek
Dodane 26 kwietnia 2024

Doradca klienta - praca na rzecz Banku Handlowego S.A.

Wynagrodzenie

4 250 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres obowiązków:

-praca na rzecz Banku Handlowego w Warszawie S.A.

-telefoniczna sprzedaż produktów bankowych

-budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy z klientami banku

-obsługa klientów z zachowaniem standardów banku

Oferujemy:

-przyjazną atmosferę i życzliwy zespół

-komfortowe warunki pracy w nowoczesnej i dobrze wyposażonej przestrzeni

-wyczerpujący cykl szkoleń z zakresu produktów bankowych

-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (po 3 miesiącach istnieje możliwość przejścia na umowę o pracę)

-przejrzysty system premiowy

-elastyczny grafik

-możliwość rozwoju

-pakiet benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna)

Nasze wymagania:

-wykształcenie min. średnie

-mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 833590222