2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Sokołów Podlaski
Dodane 21 maja 2024

Doradca Klienta PP CABP SA Sokołów Podlaski

Lokalizacja

Sokołów Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

Doradca Klienta PP Sokołów Podlaski

Credit Agricole Bank Polska S.A.

Twój zakres obowiązków

  • po przeszkoleniu pozyskujesz nowego klienta, nie tylko tego, który sam przyjdzie do banku, również dzwonisz i zapraszasz na spotkanie

  • od trzeciego miesiąca pracujesz na swoją premię, prowadząc aktywną sprzedaż produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych

  • dopasowujesz produkty finansowe do potrzeb i oczekiwań klientów

  • wspierasz klientów w codziennym bankowaniu z wykorzystaniem narzędzi bankowości internetowej i mobilnej

  • dbasz o najwyższa jakość świadczonych usług

Nasze wymagania

  • masz pierwsze doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

Lokalizacja

Sokołów Podlaski,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sokołów Podlaski
ID: 876073937