2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Śląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Chorzów
Dodane 15 kwietnia 2024

Doradca Klienta Plus i Polsat Box Chorzów OD ZARAZ

Wynagrodzenie

4 600 - 6 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko

Doradca Klienta Plusa i Polsat Box

Zakres obowiązków

Przedłużanie umów oraz dosprzedaż usług sieci Plus i Polsat Box Naszym Stałym Klientom (kontakt telefoniczny przez systemy komputerowe)

Miejsce pracy

Biurowiec Silesia Office Center Chorzów

Oferujemy

  • Gwarantowaną podstawę 27,70 zł + prowizje miesięczne

  • Pakiet szkoleń

  • Kartę Multisport

  • Lux Med

  • Zniżki pracownicze

Oczekiwania:

  • otwartość

  • dyspozycja min 80h/ mies

Nie wymagamy doświadczenia - zależy nam na osobach, które są zaangażowane a wtedy bez problemu wszystkiego Cię nauczymy :)

Administratorem danych osobowych jest Liberty Poland SA z siedzibą w Warszawie (04-028),al. Stanów Zjednoczonych 61. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się na stronie www.liberty.eu.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 743752213