2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bogatynia
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 22 kwietnia 2024

Doradca Klienta Placówka Partnerska Banku Millennium

Wynagrodzenie

4 600 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bogatynia, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Placówki partnerskie Banku Millennium to sieć oddziałów franczyzowych, czyli autonomicznych punktów sprzedaży produktów finansowych działających na licencji Banku Millennium. Placówki partnerskie funkcjonują na terenie całego kraju i posiadają prawo do używania logo i koncepcji biznesowej oraz do sprzedaży produktów Banku.

Doradca Klienta

Miejscowość: Bogatynia

Główne zadania:

  • Sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku

  • Obsługa Klientów w zakresie operacji kasowych i sporządzanie dziennych raportów kasowych

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i udział w akcjach marketingowych

  • Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

  • Wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego

  • Odpowiedzialność za kompletność i poprawność prowadzonej dokumentacji

Wymagania:

  • Wykształcenie min. Średnie

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub usług telekomunikacyjnych

  • Wysokie zdolności komunikacyjne

  • Nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z Klientami

  • Wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem

  • Samodzielność, sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę w placówce partnerskiej Banku Millennium

  • stałe wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym

  • profesjonalne oraz bezpłatne szkolenia (wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacje zawodowe)

  • pracę w przyjaznym zespole

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego.”

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bogatynia, Centrum
ID: 876030124