2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Konstantynów Łódzki
Dodane 24 maja 2024

Doradca klienta Bankowa Placówka Partnerska

Wynagrodzenie

4 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy na stanowisko Doradca klienta do Placówki Partnerskiej Credit Agricole w Konstantynowie Łódzkim

Twoje zadania:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi dla klientów indywidualnych

  • Aktywne sprzedawanie produktów bankowych w placówce

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Wspieranie klientów w codziennym bankowaniu z wykorzystaniem narzędzi bankowości internetowej i mobilnej

  • Utrzymywanie długookresowych relacji z klientami

  • masz wykształcenie min. średnie

  • masz doświadczenie w obsłudze klientów (mile widziane)

  • jesteś nastawiony/a na realizację wyznaczonych celów

  • jesteś samodzielny/a w działaniu

  • lubisz pracować z ludźmi i jesteś komunikatywny/a

Oferujemy Ci:

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe plus dodatkową premię za realizację celów

  • Pracę od poniedziałku do piątku od: 9-17

  • Szkolenia przygotowujące do realizacji zadań

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez opcję odpowiedz. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., nr 0, poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki,

Łódzkie

Łódzkie, Konstantynów Łódzki
ID: 920638886