2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Przeźmierowo
Dodane 08 kwietnia 2024

Doradca klienta/optometrysta/refrakcjonista Poznań poszukiwany

Lokalizacja

Przeźmierowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Nie

Opis

LOKALIZACJA:

Poznań Optyk Studio 1242 zlokalizowany w Poznaniu poszukuje sprzedawcy/optometrysty/refrakcjonisty.

Praca w Galerii Handlowej- Posnania/Stary Browar.

Opis stanowiska:

-profesjonalna obsługa klienta

-profesjonalne doradztwo i sprzedaż asortymentu optycznego (okulary słoneczne, oprawy okularowe, soczewki korekcyjne)

- dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję oprawek - prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej ze sprzedażą

- realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Wymagamy:

- doświadczenia związanego z branżą optyczną (lub w trakcie zdobywania wiedzy- studenci kierunków optycznych)

- doświadczenie w sprzedaży

- łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów

- otwartości na klienta

- odpowiedzialności i zaangażowania

- dbanie o wizerunek salonu

- mile widziana znajomość j.angielskiego

Oferujemy:

-atrakcyjny system wynagrodzenia,

- dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wyników sprzedaży

-możliwe zatrudnienie: umowę o pracę/umowę zlecenie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin elastyczny czas pracy.

CV prosimy wysyłać na internet małpa 1242.eu

Lokalizacja

Przeźmierowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Przeźmierowo
ID: 814758552