2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wola
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca Klienta – opiekun ekspozycji (ecommerce) Warszawa Wola

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Poszukujemy osoby, która będzie opiekowała się sezonową ekspozycją produktów ogrodowych - meble, domki, pergole.

Ekspozycja mieści się w Warszawie, na Woli, okolica Jana Kazimierza.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 12-19, oraz w soboty.

Brak sprzedaży stacjonarnej - doradztwo produktowe i wsparcie sprzedaży online.

Zakres obowiązków

  • Prezentacja produktów i ich cech dla Klientów zainteresowanych zakupem

  • Przystępne przekazywanie informacji o produktach i zakupach internetowych

  • Inicjowanie prac związanych z doskonaleniem ekspozycji

  • Dbałość o standardy ekspozycyjne i porządek

  • Kreowanie najwyższych standardów obsługi Klienta, a także pozytywnego wizerunku firmy.

  • Współpraca z działem e-commerce w zakresie prezentacji produktów online

Nasze wymagania

  • Pozytywne nastawienie do ludzi i umiejętność dobrego przekazywania informacji

  • Komunikatywność i zaangażowanie w wykonywane zadania

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, bądź w e-commerce będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenie produktowe

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie e-commerce - obsłudze Klienta, lub marketingu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Krótka informacja o możliwym terminie podjęcia pracy, wraz opisem doświadczenia ułatwi nam wstępną weryfikację zgłoszenia.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 913650304