2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Janki
Dodane 09 kwietnia 2024

Doradca klienta | Oferujemy atrakcyjne premie za realizację zadań

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Janki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów i obsługa bieżących zamówień w sklepie stacjonarnym i online

  • Doradztwo w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie handlowej

  • Utrzymanie pozytywnego kontaktu z konsumentami i projektantami

  • Organizacja i koordynowanie wysyłek

  • Wystawianie faktur/paragonów

  • Prowadzenie raportów sprzedaży B2C

Nasze wymagania

  • Zdolność szybkiego uczenia się

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność planowania

  • Otwartość, komunikatywność i uczciwość

  • Doświadczenie w sprzedaży mebli lub produktów z branży wykończenia wnętrz

  • Zaangażowanie i orientacja na realizację postawionych celów

  • Znajomość pakietu Office

To oferujemy

  • Umowę o pracę (pełny etat)

  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy

  • Szkolenia z zakresu sprzedaży produktów i obsługi klienta

  • Zarobki zgodnie z ustaleniami

  • Atrakcyjne premie za realizację zadań

O firmie:

  • SHIK to producent mebli tapicerowanych, który funkcjonuje od 1995 roku

  • sprzedaje meble i drewniane surowce na rynku krajowym i zagranicznym

  • zatrudnia ponad 500 specjalistów

  • więcej na www. shik.pl

Lokalizacja

Janki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Janki
ID: 908973028