2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Dolnośląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Trzebnica
Dodane 08 maja 2024

Doradca Klienta Oddział PZU Trzebnica

Wynagrodzenie

3 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Trzebnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

  • Zakres obowiązków: realizacja planów sprzedażowych, obsługa klienta zgodnie ze standardami Grupy PZU, utrzymywanie długofalowych relacji z klientem, budowanie portfela klientów, przyjmowanie gotówkowych i bezgotówkowych wpłat ubezpieczeń.

  • Nasze wymagania: doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży produktów finansowych, posiadanie praktycznej znajomości technik sprzedaży, łatwość nawiązywania relacji, komunikatywność, punktualność.

  • Oferujemy: kontrakt B&B lub umowa zlecenie dla studentów, motywujący system wynagrodzeń, zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO), szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników.

Lokalizacja

Trzebnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Trzebnica
ID: 893329884