2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Chorzów
Dodane 06 maja 2024

Doradca Klienta (od zaraz)

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma PVGroup pl jest międzynarodową firmą z branży odnawialnych źródeł energii. Firma posiada swoje oddziały w kilku krajach Europy. Centrala firmy znajduje się w Chorzowie. Dostarczamy nasze produkty do kilkudziesięciu krajów na świecie.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 w biurze przy ul. Azotowej 21 w Chorzowie.

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa Klienta

  • udzielanie informacji na temat usług firmy

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz dbałość o pozytywny wizerunek firmy

  • współpraca ze wszystkimi Działami firmy

Wymagania:

  • doświadczenie za podobnym stanowisku

  • wysokie zdolności komunikacyjne

  • dobry j. angielski

  • znajomość obsługi komputera-pakiet MS Office

  • zaangażowanie, chęci uczenia się nowych rzeczy i gotowości do zmian

  • uśmiech i dużo pozytywnej energii

  • nastawienie na realizację celów i współpracę w zespole

Oferujemy:

  • będziesz pracować od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

  • będziesz miał/a spotkania integracyjne

  • dostaniesz MacBook Air oraz telefon

  • będziesz realizować własne pomysły

  • wypijesz pyszną kawę - bez limitu

  • gwarantujemy wyzwania i dużo ciekawych projektów

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PVGroup PL SP. z o.o. z siedzibą w Chorzowie przy ul. Azotowej 21 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 734560788