2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Suchy Las
KLINK POZNAŃ
Dodane 20 maja 2024

Doradca klienta / obsługa klienta Suchy Las / Poznań

Wynagrodzenie

4 550 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Suchy Las

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spodobałaby Ci się praca w spokojnym, eleganckim salonie z marmurami, granitami i innymi płytami z kamienia naturalnego? Nie boisz się złapać za telefon? A będziesz potrafić robić tak przynajmniej kilkanaście razy dziennie z niezmiennie pozytywną energią?

Nasza firma handluje kamieniem naturalnym i do jednego z jej salonów szukamy wyjadacza sprzedaży - ambitnej osoby, która nie spocznie na laurach po osiągnięciu pierwszego progu premii. Zależy nam na osobie, która jest zdeterminowana i śmiała. Nie musisz stać się od razu znawcą rynku - na start będziesz tylko badać zapotrzebowanie, a zainteresowane firmy przekazywać dalej do obsługi przez specjalistę.

Jakie będą Twoje zadania?

  • pozyskiwanie leadów outboundowych oparte na badaniu potrzeb i doradztwie,

  • stacjonarna obsługa klientów (salon jest odwiedzany przez tylko kilku dziennie),

  • obsługa zamówień ze sklepu internetowego,

  • wystawianie faktur w systemie Enova,

  • współpraca z architektami i hurtowniami.

Obdzwaniamy tylko klientów, których branża pasuje do naszego asortymentu, także nie ma tutaj mowy o wciskaniu produktów jak w fotowoltaice ;) Także ważne jest tylko by z energią pytać o zapotrzebowanie na produkt, a jeśli napotkasz mur i twarde “Nie” - no problem, uprzejmie się żegnasz i lecisz dalej. Jeśli druga strona wykaże zainteresowanie, przekazujesz szczegóły oferty lub przekierowujesz do specjalisty. Bez natręctwa i namawiania na siłę. Liczy się jednak konsekwentność i dopinanie tematów - proces sprzedaży potrafi trwać kilka tygodni Na start otrzymasz gotową listę kontaktów. Docelowo będziesz ją rozwijać samodzielnie.

Kierunki rozwoju:

  • Świetnie poznasz wszystkie formy i gatunki kamienia naturalnego, realia rynku budowlanego oraz Enovę - program do faktur,

  • Jeśli poznasz dobrze ofertę, będziesz mógł z czasem zastąpić specjalistę i samodzielnie doradzać klientowi.

  • Jeśli wykażesz się profesjonalizmem i niestrudzonym entuzjazmem, będziesz mógł zamienić telefon na cztery kółka i objeżdżać budowy i inwestycje, a także jeździć na targi branżowe.

  • Jeśli wykażesz się innymi cennymi kompetencjami, jak szukanie współprac czy rozbudowywanie bazy potencjalnych klientów, to zwiększymy zróżnicowanie Twoich obowiązków, a tym samym wynagrodzenie.

Co dostaniesz w zamian?

  • cenne doświadczenie - od środka zobaczysz jak działa handel towarem luksusowym i poznasz branżę,

  • wsparcie w rozwoju - możesz liczyć na feedback, wskazówki, szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne),

  • praca w spokojnym, eleganckim salonie w centrum Suchego Lasu,

  • firmowy laptop i telefon,

  • kwartalne wyjścia integracyjne, a raz na rok integracja całej firmy,

  • karta Multisport - siłownia i basen jest po drugiej stronie ulicy ;)

  • wynagrodzenie podstawowe: 27,70 zł/h na umowie zlecenie + premia od sprzedaży w wysokości 200-1200 zł w zależności od Twoich wyników.

Co jest konieczne do bycia dobrym kandydatem?

min. półroczne doświadczenie na stanowisku typu:

  • handlowiec, przedstawiciel handlowy,

  • account manager,

  • obsługa klienta w call center.

A także:

  • ambicja - bardzo hojnie wynagradzamy entuzjazm i mierzenie coraz wyżej,

  • umiejętność sprawnego przeliczania metrażu dla danych wymiarów płytek,

  • wysoka kultura pracy w grupie i naturalne, koleżeńskie podejście,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu i budowaniu relacji,

  • punktualność - Klient nie może czekać, aż mu otworzysz.

Nie wymagamy znajomości branży czy Enovy - są mile widziane, ale w razie potrzeby wszystkiego Cię nauczymy. Salon jest otwarty w godzinach 8:00-17:00 (pon-pt) i 10:00-14:00 (soboty), a nasi pracownicy pracują 8h w oparciu o wspólnie ustalony grafik.

Co Ci NIE pomoże być dobrym kandydatem?

  • łatwe zniechęcanie się,

  • brak pewności siebie,

  • brak statusu studenta/ucznia,

  • miejsce zamieszkania daleko od Suchego Lasu.

Kolejne kroki:

  • wysyłasz CV (pamiętaj o formule zgody na przetwarzanie danych osobowych),

  • my kontaktujemy się z wybranymi kandydatami i zapraszamy ich na pierwszą rozmowę,

  • następnie tak wyłonionych kandydatów zapraszamy na drugą rozmowę, podczas której odegramy testowy telefon do potencjalnego klienta.

Finalnie wybranym kandydatom oferujemy płatny okres próbny (27,70 zł/h).

Każdy kandydat aplikując zgadza się na przetwarzanie swojej aplikacji przez firmę Klink International.

Szukamy głównie studentów, nie wymagamy dużego doświadczenia, ale jeśli masz spore doświadczenie i się wykażesz, to dogadamy się co do umowy o pracę lub b2b ;)

O nas:

Firma Klink International jest jednym z największych polskich importerów i dystrybutorów kamienia naturalnego. Działamy na rynku od ponad ćwierć wieku. Dysponujemy własnym centrum logistycznym, sklepem e-commerce oraz ogólnokrajową siecią salonów. W naszej ofercie klienci mogą znaleźć następujący asortyment kamienny: płytki, schody, parapety, blaty, forniry, a także spieki kwarcowe i gresy

Lokalizacja

Suchy Las,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Suchy Las
ID: 851808020