2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

Doradca klienta / obsługa cudzoziemców

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Fundacja Rozwoju „Oprócz Granic” to organizacja pozarządowa, która od ponad 18 lat kompleksowo wspiera cudzoziemców w zakresie legalizacji pobytu i pracy w Polsce, organizuje szkolenia oraz kursy języka polskiego dla cudzoziemców.

Jeżeli: - jesteś osobą kontaktową i gotową do różnorodnych wyzwań, a praca z ludźmi sprawia Ci radość,

- bardzo dobrze posługujesz się językiem polskim w oraz innymi językami obcymi w mowie i w piśmie (minimum rosyjski/ukraiński, angielski, ale znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem),

- posiadasz dobrą organizację pracy, nie boisz się Excel i programów CRM,

- jeszcze studiujesz ale już chcesz zdobywać doświadczenie zawodowe.

Chcesz:

- zasilić zespół Fundacji Rozwoju „Oprócz Granic”, czyli jednej z największych NGO świadczących kompleksowe usługi na rzecz integracji cudzoziemców w Polsce w tym m. in. w zakresie nauczania języka polskiego jako obcego,

- pracować w międzynarodowym środowisku, w zgranym dynamicznym zespole, - otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie za swoją pracę, z możliwością awansu w przyszłości.

Zadania:

- obsługa klienta – osobiście, telefonicznie, mailowo oraz na komunikatorach

- efektywna sprzedaż usług – m. in. kursy językowe, zajęcia indywidualne, egzamin z jpjo, szkolenia i webinary

- przyjmowanie płatności, wystawianie paragonów, faktur

- prowadzenie dokumentacji klientów

- przygotowywanie bieżących pism i zaświadczeń

- współpraca zespołem lektorskim

- pomoc przy projektach marketingowych

 Praca w stałych godzinach od 10:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku.

Mile widziane:

- doświadczenie migracyjne,

- doświadczenie pracy w zakresie obsługi cudzoziemców, w organizacjach pozarządowych lub szkole językowej.

Chętnie spotkamy się z osobami spełniającymi powyższe wymagania.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 914437770