2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Police
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Anny Jagiellonki
PeoplePro
Dodane 25 kwietnia 2024

Doradca Klienta - Nowy Elektromarket

Lokalizacja

Police, Anny Jagiellonki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dla lidera branży RTV/AGD/IT poszukujemy: Doradcy Klienta Dołącz do nas i zostań Expertem

Zakres obowiązków

  • dobór produktów do potrzeb klientów

  • zapewnienie kompleksowej obsługi poprzez polecanie akcesoriów oraz usług dodatkowych

  • prowadzenie rozmów handlowych zgodnie z naszymi standardami

  • przyjmowanie dostaw

  • ekspozycja towarów

  • dbanie o ład i porządek w elektromarkecie

Wymagania

  • komunikatywności i umiejętności wsłuchiwania się w potrzeby klientów

  • orientacji na osiąganie celów sprzedażowych

  • dążenia do podnoszenia wiedzy i kompetencji

  • doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że:

o ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł

o ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł

sam/a zdecydujesz, w której grupie będziesz!

  • promesę, czyli gwarancję premii przez pierwsze 3 mc (masz spokojną głowę do wdrożenia w obowiązki)

  • umowę o pracę bez okresu próbnego

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem (także dla Twojej rodziny)

  • ubezpieczenie na życie dla Ciebie i bliskich

  • zniżki na zakupu w naszych elektromarketach

  • Program Poleceń Pracowników (do 2000 zł za osobę)

  • bony i premie świąteczne

  • nagrody jubileuszowe

  • szansę na awans

  • wsparcie fundacji Mediaexpert „Włącz się”

  • kontakt z najnowszą technologią

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Police, Anny Jagiellonki
ID: 912732832