2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca klienta na wyspie GSM - ok. 4,5 - 6 tys. zł netto

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy pracownika do zgranego zespołu na stanowisko obsługi klienta na wyspie gsm. Mile widziany także serwisant gsm.

Miejsce pracy - Wrocław Galerie Handlowe.

Oferujemy

27,70 brutto/ h + PREMIE od każdej sprzedaży.

Zarobki miesięczne na rękę netto - 4500-6000 (w zależności od miesiąca oraz umiejętności sprzedażowych, sporadycznie także miesiące powyżej 7-8 tys.)

Praca w godzinach 9 - 21 (3 dni w tygodniu) - WYMAGANA DYSPOZYCYJNOŚĆ W TRZY SOBOTY W MIESIĄCU

Możliwość rozwoju i awansu (sklep internetowy, obsługa graficzna, wyższe wynagrodzenie i inne)

Pakiet medyczny

Wymagania:

Dyspozycyjność od zaraz (szkolenie jeszcze w tym tygodniu)

Dyspozycyjność w soboty (2 lub 3 soboty pracujące - prosimy nie aplikować, jeśli nie spełniasz tego warunku)

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem

Chęć do pracy

Obowiązki pracownika:

Obsługa klienta

Dbanie o ekspozycje sklepową

Realizowanie zamówień w hurtowniach

Prosimy o wysyłanie CV z adnotacją: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 678314852