2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Starogard Gdański
Dodane 07 maja 2024

Doradca klienta na dziale meble

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OBOWIĄZKI:

  • obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy na dziale Meble
  • profesjonalne doradztwo w zakresie obsługi klienta,
  • prezentacja produktów oraz finalizowanie sprzedaży,
  • dbanie o ekspozycje towaru

WYMAGANIA:

  • minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży mebli- warunek konieczny
  • umiejętność nawiązywania relacji z Klientem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność,
  • entuzjazm i zaangażowanie,
  • gotowość do pracy w systemie równoważnym oraz w pełnym wymiarze godzin,

Dlatego warto u nas pracować:

• Dbamy o dobrą atmosferę w pracy.

• Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami.

• Zadbamy o Twój profesjonalny rozwój w ramach szkoleń organizowanych przez naszych partnerów.

Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę

W dokumentach proszę o zawarcie klauzuli:

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SPUTNIK dalej Przedsiębiorstwo moich danych osobowych zawartych w przedstawionym przeze mnie CV w celu związanym z prowadzonym przez Przedsiębiorstwo procesem rekrutacyjnym .Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Zostałem poinformowany o przysługującymi mi prawie do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 629219615