2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Zachodniopomorskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Szczecin
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Centrum
Biuro UniKadr
Dodane 30 kwietnia 2024

Doradca Klienta MŚP

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, spółki z branży finansowej, odpowiedniego Kandydata na stanowisko:

Doradca Klienta MŚP miejsce pracy: Szczecin; nr ref.: DK/02/2024

Zakres obowiązków:

• Dbanie o pozytywne relacje z obecnymi Klientami MŚP

• Analizowanie potrzeb Klientów

• Przygotowywanie i prezentowanie ofert produktów finansowych

• Weryfikacja kompletności złożonych wniosków

• Raportowanie sprzedaży, marżowości i wyników

• Współpraca z przedsiębiorcami, jednostkami JST oraz pośrednikami finansowymi

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy w branży bankowej w obsłudze Klientów z sektora MŚP

• Umiejętność analizy rynku, produktów finansowych, potrzeb Klienta

• Bardzo znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel’a i innych narzędzi informatycznych wspierających sprzedaż produktów finansowych

• Sumienność, samodzielność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

• Prawo Jazdy

• Zmysł analityczny, zdolności komunikacyjne, otwartość, kreatywność

Firma oferuje:

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, pakiet medyczny, pakiet kulturalny)

• Możliwość rozwoju kompetencji (finansowanie szkoleń i kursów oraz dalszych studiów)

• Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej po etapie wdrożenia

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV poprzez formularz

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 912125743