2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Nowy Wiśnicz
Dodane 26 kwietnia 2024

Doradca Klienta Market PSB Mrówka

Lokalizacja

Nowy Wiśnicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: Nie

Jesteśmy firmą rodzinną, która od 1991 roku zaopatruje w materiały budowlane klientów detalicznych oraz biznesowych. Od 2000 roku należymy do największej organizacji gospodarczej sektora budowlanego w Polsce – Grupy Polskie Składy Budowlane (PSB).

Naszą firmę tworzy ponad 130 osobowy zespół pracujący w 6 oddziałach rozlokowanych w Małopolsce.

Stawiamy na przyjazną i rodzinną atmosferę w zespole, ponieważ wierzymy w to, iż na co dzień współpracując ze sobą nie tylko realizujemy wspólne cele biznesowe, ale budujemy również wieloletnie przyjaźnie.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca Klienta– Market Mrówka

Miejsce pracy: Nowy Wiśnicz

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Przyjazną atmosferę pracy

Atrakcyjne wynagrodzenie i premie uzależnione od wyników

Benefity: prywatna opieka lekarska LuxMed, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych, owocowe wtorki, zniżki na firmowe produkty i usługi

Twój zakres obowiązków:

Profesjonalna i kompleksowa obsługa naszych klientów

Aktywne doradztwo i pomoc

Klientowi w zakupach

Przyjmowanie, wydawanie i składowanie towarów na markecie

Dbałość o porządek i czystość na markecie

Nasze oczekiwania:

Komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientem

Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność Inicjatywa i zaangażowanie w pracę Umiejętność pracy w zespole

Umiejętność obsługi komputera min. na poziomie podstawowym

Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane osoby z uprawnieniami na wózki UDT

Chętnie zatrudnimy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie wraz z załączonym CV poprzez wiadomość OLX lub wysyłając CV na adres: rekrutacja(at)marka.eu

Lokalizacja

Nowy Wiśnicz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Wiśnicz
ID: 879632496