2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Praga-Południe
Dodane 11 czerwca 2024

Doradca klienta/manager w butiku z bielizną i akcesoriami erotycznymi

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika do eleganckiego sklepu z bielizną i akcesoriami erotycznymi na stanowisko doradcy klienta/managera.

Opis stanowiska:

• Obsługa klientów w profesjonalny i przyjazny sposób

• Doradztwo i pomoc klientom w wyborze odpowiednich wyrobów, uwzględniając ich preferencje i budżet

• Prezentacja i sprzedaż produktów oraz dbanie o atrakcyjną ekspozycję

• Prowadzenie wszelkich działań związanych z obsługą klienta

• Dbanie o odpowiedni poziom czystości i porządku w sklepie i jego obrębie

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, ale dla nas najważniejsze jest odpowiednie nastawienie

• Umiejętność obsługi klienta i doskonałe umiejętności komunikacyjne

• Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

• Precyzyjność, dbałość o szczegóły i umiejętność radzenia sobie z pracą pod presją

• Pozytywne nastawienie i wysokie umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Przyjazną atmosferę pracy

• Szkolenia i wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności

• Konkurencyjne wynagrodzenie i premie

Zapraszamy do przesyłania CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 879135338