2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Komorniki
Lynx Optique
Dodane Dzisiaj o 11:40

Doradca Klienta​ - LYNX Optique, Poznań - Komorniki

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Nie

Opis

LOKALIZACJA:

ul. Głogowska 432​, Poznań

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Kompleksowa obsługa, zadbanie o najlepsze doświadczenia klienta,

  • Doradztwo w zakresie doboru opraw oraz dopasowania typu soczewek korekcyjnych,

  • Sprzedaż produktów z oferty Lynx Optique,

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniami klientów,

  • Dbałość o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów w salonie,

  • Konsultacje z optometrystami, wspólne szukanie najlepszych rozwiązań optycznych dla klientów,

  • Udział w szkoleniach produktowych i kompetencyjnych,

  • Dzielenie się swoimi pomysłami na usprawnienia i rozwój salonu oraz sieci.

NASZE WYMAGANIA

  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta i sprzedaży w branży optycznej,

  • Zainteresowanie obszarem stylizacji okularowej, zmysł estetyczny,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1,

  • Zorientowanie na obsługę klienta zgodnie z najwyższymi standardami,

  • Gotowość do doskonalenia swoich kompetencji,

  • Umiejętność efektywnej współpracy z całym zespołem.

TO OFERUJEMY

  • Umowę o pracę na cały etat,

  • Godziny pracy, które pozwolą pogodzić obowiązki zawodowe i życie prywatne,

  • Określona ścieżka kariery ze wskazaniem konkretnych etapów i zakresu wsparcia,

  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez rozbudowany program szkoleń sprzedażowych, produktowych i stylizacyjnych,

  • Praca z najwyższej jakości asortymentem i zgodnie z najlepszymi rynkowymi standardami,

  • System premiowy, doceniający zaangażowanie, zarówno w zakresie realizowanych wyników, jak i wkładu w rozwój naszej oferty,

  • W pełni finansowana prywatna opieka medyczna wraz z pakietem sportowym,

  • Dofinansowanie platformy benefitowej - preferencyjne ceny biletów do kina, teatru lub karty zakupowe oraz zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Komorniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Komorniki
ID: 911020332