2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kęty
Dodane 10 maja 2024

Doradca klienta LOOMBARD KĘTY !!!

Wynagrodzenie

3 500 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kęty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: Nie

Opis

Sprzedawca/Doradca klienta

Praca w zespole, jak i indywidualna nie sprawia Ci kłopotu?

Jesteś otwarty na kontakt z ludźmi, a przy okazji posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta?

Doskonale, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy:

Stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy;

Pracę w trybie zmianowym (lokal jest otwarty 6 dni w tygodniu);

Szkolenie przygotowujące do pracy;

Przyjazną atmosferę;

Możliwość awansu.

Zakres obowiązków:

• Obsługa klienta;

• Skupowanie towarów od klientów oraz ich dalsza sprzedaż;

• Sprawdzanie działania przyjmowanego sprzętu;

• Wycena towarów przynoszonych przez klientów;

• Negocjacje warunków handlowych z klientami;

• Podpisywanie umów z klientami;

• Ekspozycja towarów na półkach;

• Prowadzenie kasy fiskalnej - wystawianie faktur;

Wymagania :

• Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu;

• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta;

• Kreatywność;

• Otwartość. CV (wraz z aktualnym zdjęciem), oraz list motywacyjny prosimy wysyłać za pośrednictwem portalu OLX.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami, które zaprosimy do wzięcia udziału w rozmowie kwalifikacyjnej.

Lokalizacja

Kęty,

Małopolskie

Małopolskie, Kęty
ID: 695330975