2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łódź
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Górna
Rekrutacja Rena-Pol
Dodane 15 czerwca 2024

Doradca Klienta - Łódź

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Chronimy Twój Sukces. Pod tym krótkim hasłem kryje się cała nasza filozofia i podejście do współpracy z klientami. Współpracujemy z największymi zakładami produkcyjnymi w Polsce, zapewniając najwyższej jakości produkty i usługi z zakresu środków ochrony indywidualnej (ŚOI) oraz odzieży roboczej dla pracowników.

Do naszego zespołu handlowego poszukujemy Doradcy Klienta. Do Twoich zadań będzie należała obsługa i wsparcie wybranych klientów w zakresie bieżących zamówień art. BHP, doradztwa produktowego czy realizacji ustalonego zakresu usług. Docelowo Twoim zadaniem będzie także stałe poszerzanie oferowanego portfolio produktów oraz rozwijanie i dbanie o relacje z kluczowymi kontrahentami.

JEŻELI:

  • potrafisz świetnie komunikować się i budować relacje
  • kieruje Tobą ciekawość i chęć rozwoju
  • posiadasz umiejętność samodzielnego działania i wyznaczania sobie celów
  • masz energię i zapał do nauki interesują Cię zagadnienia związane z zapewnieniem bezpieczeństwa i ergonomii na stanowisku pracy

Dołącz do zespołu Handlowego Rena-Pol!

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w formie
  • Umowy o Pracę 2-miesięczny okres próbny
  • Pracę w systemie stacjonarnym, od poniedziałku do piątku
  • Pracę w zgranym zespole
  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karierę doradcy kompleksowo patrzącego na działalność i potrzeby kontrahentów w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Zdobywanie szerokiej wiedzy nt. działalności i potrzeb producentów z różnych gałęzi przemysłu
  • Ekspozycję na współpracę z renomowanymi, międzynarodowymi kontrahentami
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych
  • Pełne wdrożenie w tematykę doboru i jakości art. BHP oraz liczne szkolenia produktowe
  • Szkolenia i kursy z zakresu umiejętności miękkich, obsługi klienta i technik sprzedaży
  • Darmowe miejsce postojowe

Główne zadania

  • Bieżący kontakt, współpraca i obsługa wybranych klientów, przyjmowanie i realizacja zamówień, kontrola dostępności produktów, przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizacja ustalonych celów kontraktowych
  • Wystawianie i kontrola dokumentów sprzedażowych w systemie CRM
  • Zarządzanie bazą danych
  • Klientów w systemie CRM
  • Realizowanie założeń i celów sprzedażowych
  • Prezentowanie oferty firmy oraz pomaganie klientom w wyborze właściwego produktu lub usługi dopasowanej do potrzeb
  • Budowanie trwałych relacji z klientami oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Dbanie o zadowolenie kontrahentów z poziomu realizacji zamówień i jakości świadczonych usług

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie oraz komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność w wykonywaniu zadań
  • Znajomość oprogramowania Subiekt GT będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 920839618