2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Dąb
Dodane 18 kwietnia 2024

DORADCA KLIENTA Lee-Wrangler Silesia - Osoby nieuczące się.

Lokalizacja

Katowice, Dąb

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaSamochód służbowy: Nie

Opis

WYMAGANIA :

  •    PEŁNA DYSPOZYCYJNOŚĆ - OSOBY NIEUCZĄCE SIĘ

-umiejętność pracy w zespole,

-entuzjazm, inicjatywa i silna motywacja,

-łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

-mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej

oferta :

  • System premiowania

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w profesjonalnym zespole

obowiązki :

  • profesjonalna obsługa klientów w oparciu o standardy firmy,

  • wspieranie codziennych operacji związanych z działalnością sklepu,

  • realizowanie ustalonej przez pracodawcę strategii działania.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąb
ID: 692296012