2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Neoperfumerie Galilu
Dodane 21 kwietnia 2024

Doradca Klienta/Konsultantka niszowej perfumerii Galilu

Wynagrodzenie

4 700 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Galilu to miejsce dla poszukiwaczy piękna i nowych estetycznych wrażeń. Wkrótce otwieramy kolejną niszową perfumerię, tym razem w Forum Gdańsk. Budujemy zespół Konsultantek i Konsultantów. Jeśli czujesz, że towarzyszenie innym w odkrywaniu piękna zapachów, może być również Twoją drogą – dołącz do nas.

Twój zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie najwyższych standardów obsługi klienta

  • Dzielenie się wiedzą na temat produktów (luksusowych kosmetyków pielęgnacyjnych, niszowych perfum oraz zapachów do wnętrz) w odpowiedzi na potrzeby klienta

  • Ciągłe poszerzanie wiedzy i rozwijanie kompetencji w celu stania się ekspertem

  • Obsługa płatności, zwrotów i wymiany produktów

  • Przyjmowanie dostaw, zamawianie testerów, udział w inwentaryzacjach

  • Dbanie o estetykę i porządek w sklepie.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze bezpośredniej obsługi klienta, doradztwa lub sprzedaży

  • Pozytywna energia, uśmiech, koleżeństwo i efektywna współpraca w zespole

  • Wrażliwość na zapachy oraz zamiłowanie do świata perfum, pielęgnacji skóry i włosów

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zdolność do budowania relacji z klientami o różnorodnych potrzebach i oczekiwaniach

  • Znajomość języka polskiego i angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Chęć nieustannego poszerzania wiedzy, uczestniczenia w szkoleniach, śledzenia trendów.

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w 8-godzinnym systemie zmianowym z możliwością dostosowania grafiku do indywidualnych potrzeb

  • Trzymiesięczny okres przygotowań - zapewnimy Ci wsparcie w zdobywaniu niezbędnej wiedzy i umiejętności

  • Koleżeńska atmosfera i partnerskie relacje sprawiają, że lubimy swoją pracę

  • Rozwój – uczestniczymy w szkoleniach, ale przede wszystkim testujemy każdy produkt na własnej skórze. Dzięki temu możemy doradzać klientom na podstawie bogatych i prawdziwych doświadczeń. Stajemy się ekspertami w świecie niszowych perfum i kosmetyków

  • Stabilizację – w naszym zespole spotkasz osoby, które są z nami od początku istnienia firmy. Dbamy o to, aby Galilu było miejscem, w którym nasi pracownicy mogą budować swoją karierę przez długie lata.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 906704581