2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Dąb
Dodane 28 maja 2024

Doradca klienta - Katowice

Wynagrodzenie

4 300 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Dąb

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

-​Profesjonalna obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy

-​Aktywna sprzedaż oraz fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów

-​Budowanie relacji z Klientami

-​Dbanie o estetykę salonu i prawidłową ekspozycję towaru

-Obsługa klasy fiskalnej oraz komputera

-Wykonywanie zadań związanych z funkcjonowaniem salonu

​Wymagania:

-​Miła aparycja oraz wysoka kultura osobista

-​Otwartość oraz rozumienie potrzeb Klienta

-Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem

-​Dobra organizacja czasu pracy

-​Umiejętność współpracy i budowanie  stałych relacji z Klientami

-Gotowość do pracy w  weekendy

​Oferujemy:

-​Wynagrodzenie  podstawowe  oraz atrakcyjny system premiowy

​-​Stabilne  warunki zatrudnienia

-​Szkolenia produktowe, sprzedażowe i rozwojowe

-​Przyjazną atmosferę oraz wsparcie współpracowników

-​Elastyczny grafik

​-​Zniżki pracownicze

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy lub aplikację za pośrednictwem OLX .

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąb
ID: 918259232