2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bogucice
Dodane 26 kwietnia 2024

Doradca Klienta Katowice Libero

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Na pytanie o wymarzony cel podróży, mamy tak różne pomysły, jak różni są nasi Klienci.

Dzięki temu tworzymy zespół, który spakuje do walizki wyjazd uszyty na miarę.

  • Fascynują Cię wyjazdy i podróże?

  • Chcesz rozwijać się w sprzedaży lub czujesz, że masz w sobie żyłkę sprzedawcy?

  • Lubisz ludzi i masz optymistyczne nastawienie do świata?

  • Jeżeli przyjemnością będzie dla Ciebie spełnianie wakacyjnych marzeń Klientów.

  • Jesteś osobą k o m u n i k a t y w n ą, odpowiedzialną i pełną pasji.

  • Wyróżniasz się inicjatywą, masz w sobie pozytywna energię.

  • I chcesz pracować w oparciu o umowę o pracę.

Jesteś na dobrej drodze. Przed Tobą cały świat przeżyć!

Aktualnie do naszego biura poszukujemy niebanalnych osób na stanowisko:

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Katowice Libero

Twój zakres obowiązków to m.in.:

  • Profesjonalna (w tym telefoniczna i mailowa) obsługa Klientów.

  • Sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług oferowanych w biurze.

  • Dbałość o dokumentację pod względem księgowym i kasowym.

Znajdziesz u nas:

  • Umowę o pracę na pełen etat.

  • Indywidualne wsparcie trenerów sprzedażowych.

  • Szkolenia z zakresu produktu, technik sprzedaży i Obsługi Klienta.

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę u renomowanego touroperatora.

  • Dla najlepszych, możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy.

INFORMACJA RODO

(dla kandydatów do pracy w Rainbow Tours S.A.)

Administratorem Państwa danych osobowych jest RAINBOW TOURS

S.A. z siedzibą w Łodzi (90-361), przy ul. Piotrkowskiej 270, adres

e-mail: sekretariat(at)r.pl, numer telefonu, wpisana do

rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod

numerem 17865 0,

REGON: o kapitale zakładowym w

wysokości 1 455 200   zł (opłaconym w całości), której akta

rejestrowe przechowywane są w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia. Kontakt

do Inspektora Ochrony Danych: rodo(at)r.pl

Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na

stanowisko pracy u Administratora.

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie

wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w

postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest

dobrowolne.

Administrator będzie przetwarzał następujące kategorie Państwa

danych, które są niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji: dane

identyfikacyjne (imię, nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia), kontaktowe

(numer telefonu, adres email, adres zamieszkania) oraz o wykształceniu,

umiejętnościach i doświadczeniu zawodowym (ukończonych szkołach oraz studiach,

przebytych szkoleniach i kursach, poprzednich pracodawcach, zajmowanych

stanowiskach oraz obowiązkach zawodowych). Pozostałe dane przetwarzamy na

podstawie Państwa dobrowolnej zgody, którą wyrazili Państwo wysyłając nam swoje

zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w

rekrutacji.

Podstawą prawną przetwarzania danych niezbędnych do

przeprowadzenia procesu rekrutacji jest art. 6 ust. 1 lit. b

rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016

r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych

osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia

dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO). Podstawą przetwarzania pozostałych Państwa

danych jest art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Podstawą przetwarzania Państwa danych

dla celów przyszłych rekrutacji jest art. 6 ust. 1 lit. a RODO.

Administrator nie planuje przekazywać Państwa danych innym

podmiotom ani do państw trzecich.

Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu

rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych

osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą przetwarzane przez

12 miesięcy.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich

poprawiania, żądania ich usunięcia, a także prawo ograniczenia przetwarzania,

przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych

a także prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych. Wycofanie zgody nie ma wpływu

na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody

przed jej cofnięciem. Przysługuje Państwu również prawo wniesienia skargi do

organu nadzorczego. W Polsce jest to Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 912906087