2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Lipusz
Dodane 23 maja 2024

Doradca klienta/kasjer LIPUSZ PSB MRÓWKA EXPRESS

Wynagrodzenie

4 300 - 999 999 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lipusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Opis

P.H. BYSEWO Sp. z o.o.

MRÓWKA EXPRESS LIPUSZ

POSZUKUJE KANDYDATKI/ÓW NA STANOWISKO DORADCA KLIENTA

Twój zakres obowiązków

·        sprzedaż materiałów wykończeniowych, budowlanych oraz artykułów do ogrodów.

·        służenie Klientom radą i pomocą zarówno podczas bezpośrednich kontaktów jak i drogą e:mailową oraz telefoniczną,

·        udział w szkoleniach branżowych oferowanych przez pracodawcę,

·        realizacja celów sprzedażowych firmy.

·        Przestrzeganie wewnętrznych procedur i standardów firmy

Nasze wymagania

·        doświadczenie w pracy jako kasjer/sprzedawca,

·        umiejętność nawiązywania kontaktów,

·        zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków, nastawienie na rozwiązywanie zamiast wyszukiwanie problemów,

·        bardzo dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialność, samodzielność oraz uczciwość.

oraz gotowość odbycia po zatrudnieniu 3 tygodniowego szkolenia w Chojnicach.

Mile widziane

·        mile widziane doświadczenie w pracy jako doradca klienta w branży DIY

To oferujemy

·        umowę o pracę na cały etat, podstawa + nieograniczony system prowizyjny.

·        wsparcie merytoryczne i techniczne podczas całej drogi zawodowej w naszej firmie,

·        szkolenia branżowe z asortymentu produktów.

·        ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

·        Możliwość awansu, jasno określona ścieżka kariery.

Cv wraz z poniższą klauzulą proszę kierować poprzez OLX lub załączony adres email

Lokalizacja

Lipusz,

Pomorskie

Pomorskie, Lipusz
ID: 920493468