2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Fabryczna
Dodane 06 kwietnia 2024

Doradca Klienta - Karl Lagerfeld Wrocław (1/2 etatu + weekendy)

Wynagrodzenie

2 150 - 2 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Nie

Opis

Profil marki Karl Lagerfeld

Dom mody KARL LAGERFELD podziela twórczą wizję i estetykę projektowania swojego kultowego założyciela. Jesteśmy dynamiczną, szybko rozwijającą się firmą, której fundamenty oparte są na profesjonalizmie i silnych wartościach. W KARL LAGERFELD pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami zrównoważonego rozwoju i uczciwości we wszystkich obszarach naszej działalności.

Wymagania:

  • Multizadaniowość

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej podstawowym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność w weekendy (praca w każdy dzień weekendowy)

  • Wysoka kultura osobista

  • Zainteresowanie modą będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem

  • System prowizyjny (premia indywidualna i team bonus)

  •  Rabat pracowniczy na zakup odzieży

  •  Kompletny darmowy uniform Karl Lagerfeld

  •  Indywidualne szkolenie przygotowujące do pracy

  •  Miłą atmosferę

  •  Elastyczny czas pracy

Zakres obowiązków:

  •  Obsługa klienta premium zgodnie ze standardami Karl Lagerfeld

  •  Dbanie prawidłową ekspozycję towaru oraz porządek na sali sprzedaży

  •  Przyjmowanie dostaw i przygotowanie towaru do sprzedaży

  •  Obsługa kasy fiskalnej

  • Praca zmianowa

Szukamy osoby dostępnej w niepełnym wymiarze czasu pracy - 20 godzin tygodniowo praca w godzinach popołudniowych i w weekendy (1/2 etatu).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 792630721