2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Lubelskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Lubartów
Dodane 25 kwietnia 2024

Doradca Klienta Indywidualnego w PP Alior Bank w Lubartowie

Lokalizacja

Lubartów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Alior Bank to ogólnopolski Bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. Twój Partner Finansowy działa w ramach ogólnopolskiej sieci partnerskiej Alior Banku, obsługując klientów indywidualnych i mikroprzedsiębiorstwa. Aktualnie poszukujemy kandydata do placówki partnerskiej Alior Banku na stanowisko:

Doradca Klienta Indywidualnego:

Miejscowość: Lubartów

Zakres obowiązków:

• aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego i małych przedsiębiorstw,

• kompleksowa obsługa w zakresie produktów depozytowych i kredytowych,

• sprzedaż produktów bankowych,

• analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu,

• realizacja założonych planów sprzedażowych.

• kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku

Wymagania:

• doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klienta,

• bardzo dobra znajomość produktów bankowych i lokalnej konkurencji,

• umiejętność budowania długofalowych relacji,

• wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe,

• umiejętność pracy pod presją czasu,.

• minimum średnie wykształcenie,

Oferujemy:

• umowę o pracę

• laptop i telefon służbowy

• szkolenia wstępne organizowane przez Bank,

• możliwości rozwoju zawodowego,

• atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja uzależniona od wielkości sprzedaży).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV.

W temacie proszę o wpisanie danego stanowiska- DK oraz miejscowość Lubartów:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.""

Lokalizacja

Lubartów,

Lubelskie

Lubelskie, Lubartów
ID: 670932638